Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

OYUNCAĞIMI PAYLAŞIYORUM

Çalışmanın amacı; ihtiyacı olan kişilere karşı duyarlı olma, yardım etme, paylaşma duygularını yaşamalarına ve önemini anlamalarına yardımcı olmaktır. 

MUTLU ÇOCUK PROGRAMI

Anne-baba-çocuk etkileşimini arttırmak ve okul-aile işbirliğini güçlendirmek amaçlı bir programdır. Her ay için evde çocuk ile yapılacak etkinlikleri ve önerileri içeren yazılardan oluşur. Öğrencilerin gelişimlerini desteklemek amacı ile evde yapılan çalışmalar sınıfta paylaşılır.

MUTLU ÇOCUK ETKİNLİK PROGRAMI

Anne-baba-çocuk etkileşimini arttırmak ve okul-aile işbirliğini güçlendirmek amaçlı bir programdır. Dört ve beş yaş grubu öğrencileri için, evde çocuk ile yapılacak etkinlikleri ve önerileri içeren yazılardan oluşur.

VELİ ETKİLEŞİM GRUP ÇALIŞMASI

İhtiyaçlar doğrultusunda yapılan veli katılımlı grup çalışmalarıdır. İletişim, uyku, yemek, cinsel gelişim başlıkları yer alabilir.

VELİ KATILIM PROGRAMI

Aile-Okul işbirliğini güçlendirmek amacıyla velilerin sınıf içi etkinliklerle katılımını sağlayan bir programdır. Öğrencilerin olumlu benlik algıları geliştirmelerine ve okula uyumlarına destek olan bir çalışmadır.

ELİT AİLE EĞİTİM REHBERİ 

Velilerimizin farklı konularda bilgilerini zenginleştirmek, anne baba olmak ve çocuk yetiştirmek konusunda yeni yaklaşımlardan onları haberdar etmek amacıyla hazırlanır.